MEESTE EPILATSIOON

Järjest enam mehi pöördub kosmeetiku poole palvega eemaldada karvad häirivatelt kehaosadelt, nt selg, rind, jalad jne. Teenust kasutavad nii tavalised pereisad kui ka sportlased ning lihtsalt hügieenist lugupidavad mehed. Kosmeetikatööstuski on aru saanud, et tänapäeva mees peab enesest lugu, ning on hakanud looma spetsiaalselt neile mõeldud tooteid, sealhulgas vahasid.

 

Brasiilia epilatsioon meestele

Nii nagu naised hoolitsevad ka mehed oma intiimpiirkonna eest. Kui varem raseeriti end žiletiga ning tunti ebamugavat torkimist ja sügelemist juba järgmisel päeval, siis nüüd on see minevik! Brasiilia bikiiniepilatsioon meestele pakub võimalust vabaneda tülikatest karvadest intiimpiirkonnas, tagades mugavus- ja puhtustunde pikemaks ajaks.

Brasiilia epilatsiooni teenust kasutavad paljud mehed oma elukaaslase soovitusel ja tulemusega on mõlemad väga rahul. Uskuge, kellelegi ei meeldi karvapuntras orienteeruda! Ja pealegi on hügieen pärast puhtaks epileerimist tunduvalt parem kui enne. Aega võtab protseduur esmakordselt orienteeruvalt 30–60 minutit, see sõltub karvakasvu tugevusest ja tihedusest. Iga järgneva korraga läheb aga kiiremini, kuna iga kord vigastame veidi karvasibulat, kust karv kasvab, ning karvad muutuvad pehmemaks ja kergemini eemaldatavaks.

NB! Esimest korda intiimpiirkonna epilatsiooni tehes võib meestel tekkida erektsioon. See on paratamatu, sest mees jääb ikka meheks. Kuid see seisund ei kesta antud olukorras pikalt.

Epilatsioon on valulik, kuid siiani on kõik ellu jäänud ja tulemusega väga rahul. Valulikus on inimestel muidugi erinev, nii et seni, kuni pole proovinud, ei maksa karta.