BRASIILIA EPILATSIOON

Brasiilia bikiiniepilatsiooniks nimetatavat karvaeemaldusmeetodit tutvustasid 1987. aastal New Yorkis seitse Brasiilias sündinud õde. Tänapäeval on nende Manhattanil asuva J. Sisters Saloni klientide hulgas suur hulk kuulsusi. Üks püsikliente on näiteks Gwyneth Paltrow.

Esmane Brasiilia epilatsioon

Esimest korda Brasiilia epilatsiooni tulles võiks karvad olla 5–6 mm pikkused. Protseduur on intiimne, kuna bikiinipiirkonnast eemaldatakse absoluutselt kõik üleliigsed karvad (juhul kui kliendil ei ole erisoove!). Kui karvad on liiga pikad, lõikab kosmeetik need esmalt lühemaks, et protseduuri valutumalt läbi viia.
Esmakordselt Brasiilia epilatsiooni tehes võib aega minna umbes 35–50 minutit, kuid iga järgneva korraga see aeg lüheneb. Korduva Brasiili bikiiniepilatsiooni puhul tuleks arvestada umbes 20–30 minutiga. Tulemus püsib kolm-neli nädalat.

Kas Brasiilia epilatsioon on valus?

Oleme kõikide esmaste Brasiilia epilatsiooni tegevate klientide käest pärast protseduuri küsinud, et kas asi oli tõesti nii hull, kui siia tulles mõtlesite. Vastuseks kuuleme ikka ja jälle, et ei olnud! Hirmul on suured silmad ja pealegi on kõikide klientide valutundlikkus erinev. Ei saa öelda, et kõigil on ühtemoodi valus. Tulemusega aga ollakse alati rahul ning enamasti on ikka tagasi tuldud!
NB! See on tõesti kõige mugavam viis oma bikiinipiirkonda korras hoida!

Brasiilia bikiiniepilatsiooni meelespea:

  • Ole puhas!
  • Menstruatsiooni ajal võib epileerida, kuid kasuta tampooni!
  • Kui võimalik, ära kanna epilatsiooni tulles stringe või pitsilisi püksikuid, kuna need võivad niigi traumeeritud nahka veelgi ärritada!
  • Ära sõida samal päeval jalgrattaga, kuna võib tekkida hõõrdumine.